ALERtattoo

ALERtattoo je víc, než jen tetovací a piercingové studio. Chceme vytvořit otevřený prostor všem, kteří se zajímají o zdobení těla, ale také o dění kolem sebe a chtějí být jeho součástí. Mimo samotné tetování a piercing budeme postupně rozvíjet naše aktivity formou různých workshopů, přednášek, veřejné knihovny a DIY dílny. Poskytneme tak prostor k seberealizaci i Vám samotným.

Vycházíme z přesvědčení, že by se v tvorbě měly odrážet i naše názory a životní postoje. Naši ‚práci‘ proto chceme dělat tak, aby nás naplňovla a pomocí toho dosáhnout těch nejlepších výsledků a spokojenosti na obou stranách. Tato filozofie se až tak netýká motivů a šperků, které se vám v ALERtattoo dostanou pod kůži, ale spíše způsobu provedení a celkového přístupu.

Naše crew jsou profíci s duší snílků. Ve studiu netolerujeme rasismus, sexismus ani jiné formy homofobie. Jedeme na vlně DIY, jsme vegan-friendly a naše myšlení je vždy EKO, ne ego.

Přijďte se k nám podívat, popovídat si a pomozte nám vytvořit v Pardubicích něco nového, co nás bude všechny bavit! Originální kérky a piercy berte jako bonus.

Základní informace o studiu:

Provozujeme tetovací a piercingové studio. Chceme vytvořit otevřený prostor všem, kteří se zajímají o zdobení těla, ale také o dění kolem sebe a chtějí být jeho součástí.

Umístění studia a kontakty:
Adresa: Zámecká 22, 530 02 Pardubice-Staré Město
Telefon: 607 142 066
Email: info@alertattoo.cz
Služby: tetovací a piercingové studio

Otevírací doba:
Otevírací doba studia nebyla specifikována, obraťte se přímo na studio a domluvte si termín tetování.

Přidat studio

Nenašli jste vaše studio v našem seznamu? Prohlédněte si výhody a jednoduše jej přidejte.

Máte zkušenosti s tímto studiem? Napište nám o něm prosím krátké hodnocení a recenzi.