Bekus art style, s.r.o.

Studio Bekus Art Style vzniklo v roce 1998 v music clubu Jam na Otické ulici v Opavě. Po třech letech jsme se přestěhovali na Nákladní ulici, č.p. 18. A i když studio od té doby dvakrát z kapacitních důvodů přesídlilo, je stále na stejné adrese. Bekus Art Style patří mezi nejlépe vybavená studia tohoto druhu u nás. Kvalita je zajištěna plnohodnotným servisem, komfortními službami, příjemným prostředím a vstřícným přístupem. Samozřejmostí je, že fungujeme pod záštitou Městské Hygienické Stanice Města Opavy a používáme výhradně sterilní materiál. Šperky i nástroje jsou sterilizovány ve Slezské nemocnici v Opavě. Barvy, které používáme, jsou atestovány, stejně tak jako piercingové šperky vyrobené většinou z titanu, zn. Wildcat.

Pokud jde o tetování, preferujeme zcela individuální přístup. Snažíme se Tvořit originální motivy, a to přímo na míru jednotlivým klientům. Naši tatéři jsou držiteli několika prestižních ocenění z mezinárodních soutěžích pořádaných na Tattoo Conventionech po celé Evropě.

Základní informace o studiu:

Děláme originální tetování šité na míru každému klientovi. Pomůžeme a poradíme s výběrem. Tetujeme od roku 1997, máme řadu mezinárodních ocenění z mezinárodních soutěží. Nabízíme tetování, piercing, mikrodermál, předělání starých a nepovedených tetování. Velký výběr piercingových šperků.

Umístění studia a kontakty:
Adresa: Nákladní 32/18, 746 01 Opava, Město
Telefon: 603 548 849
Email: bekus@bekusartstyle.cz
Služby: tetovací studio

*Otevírací doba studia nemusí být aktuální, zavolejte přímo do studia a domluvte si termín tetování.

*Otevírací doba:
Pondělí: 10:00-18:00
Úterý: 10:00-18:00
Středa: 10:00-18:00
Čtvrtek: 10:00-18:00
Pátek: 10:00-18:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

Přidat studio

Nenašli jste vaše studio v našem seznamu? Prohlédněte si výhody a jednoduše jej přidejte.

Máte zkušenosti s tímto studiem? Napište nám o něm prosím krátké hodnocení a recenzi.