BLACK HOUSE TATTOO, s.r.o.

O prostorech – Dnes jsme jeden z největších salonu v Praze a České republice. Na rozloze 180 m2 je 9 pravidelně obsazených pracovních míst. Unikátní industriální open space prostor, které vypadají jako obrovské foto studio, už sám o sobě zanechá zajímavou vzpomínku.

O týmu – Náš tým je opravdu multikulturní a mezinárodní. Hlavní podmínkou, podle které vybíráme nové členy našeho týmu, je profesionalita a umělecké nadání. Za tatéra by mělo hovořit jeho portfolio, tak se podívejte na naše a budete mít jasno.

O komunikaci – Pokud stojíte o dlouhé povídání o svém budoucím tetování, nekonečné konzultace, měsíce kreslení a termín za půl roku, pak pro Vás nejsme vhodný tým. My nejlépe vycházíme se zákazníky, kteří mají jasno o tom, co a na jakém místě chtějí a potřebují jen profesionály, kteří z toho nápadu vytvoří kvalitní a umělecké tetování.

O rychlosti – Po mnoho let jsme upravovali naše pracovní procesy tak, abychom mohli jak obsluhovat, tak i tetovat zákazníky co nejrychleji, ale abychom to dělali s nejvyšší možnou kvalitou. Podívejte se na naše portfolio. Nejen že je opravdu kvalitní, všechny práce v něm jsou udělány maximálně rychle a bezbolestně.

Základní informace o studiu:

Profesionální tetování a piercing podle Vaších představ. Péče o tetování zdarma. Blesková rychlost komunikace. Chytrá cenová politika. Medicínská úroveň hygieny. Značkové tetovací vybavení.

Umístění studia a kontakty:
Adresa: Opatovická 160/18, 110 00 Praha, Nové Město
Telefon: 728 274 700
Email: info@blackhousetattoo.cz
Služby: tetovací a piercingové studio

*Otevírací doba studia nemusí být aktuální, zavolejte přímo do studia a domluvte si termín tetování.

*Otevírací doba:
Pondělí: 11:00–20:00
Úterý: 11:00–20:00
Středa: 11:00–20:00
Čtvrtek: 11:00–20:00
Pátek: 11:00–20:00
Sobota: 11:00–20:00
Neděle: 11:00–20:00

Přidat studio

Nenašli jste vaše studio v našem seznamu? Prohlédněte si výhody a jednoduše jej přidejte.

Máte zkušenosti s tímto studiem? Napište nám o něm prosím krátké hodnocení a recenzi.