Blackbutterflytattoo

Zdravím Vás,  jmenuji se Věrka,  tetování se věnuji od roku 2016. Předtím jsem pracovala jako zahradnice a semtam kreslila portréty na zakázku. Nikdy mě tehdy nenapadlo, že jednou budu tetovat na této úrovni. I tak se snažím neustále na sobě pracovat, aby každá další kérka byla lepší a propracovanější. Také nově kreslím obrazy technikou suchý pastel.

Vlastním profesní certifikaci  Tatér (69-034-M) a permanentní makeup. Tetuji profesionálním strojkem Cheyenne pen. Používám pouze certifikované barvy značek Dynamic, Intenze, World famous. Nejraději tetuji stínované a fantazijní  motivy. Nebráním se velkým projektům, ani předělávkám. Cena dohodou, dle náročnosti, velikosti a barevnosti motivu od 800Kč

Základní informace o studiu:

Provozujeme tetovací studio. Zabýváme se různými tetovacími styly. Vytvoříme vám nové kvalitní tetování na míru. Můžete nás kontaktovat, i pokud potřebujete starší či nepovedené tetování vylepšit či předělat. Máme také kompletní nabídku tetovací kosmetiky. Jsme profesionální certifikovaný salon.

Umístění studia a kontakty:
Adresa: Třinec, Oldřichovice 378, 739 61
Telefon: 770 619 666
Email: blackbutterflytattoo@email.cz
Služby: tetovací studio

Otevírací doba:
Otevírací doba studia nebyla uvedena, obraťte se přímo na studio a domluvte si termín tetování.

Přidat studio

Nenašli jste vaše studio v našem seznamu? Prohlédněte si výhody a jednoduše jej přidejte.

Máte zkušenosti s tímto studiem? Napište nám o něm prosím krátké hodnocení a recenzi.