BOBEK TATTOO

Peter Bobek, jeden z nejvýraznějších  tatérů své generace, otevřel své první studio ve slovenských Malackách již v roce 1999. Poté, co se v roce 2001 přesunul do Čech, prošel dalšími studii v Brně (Dragoon) a Praze (Tribo), hostoval v mnoha renomovaných salonech a získal ocenění na Tattoo Convention po celé Evropě, si v roce 2011 opět otevřel své vlastní studio, tentokrát v centru magického města Prahy.

Od té doby se Bobek Tattoo stalo vyhledávaným místem pro milovníky grafického tetovaní z celého světa. K Peterovi se postupně přidávali další talentování tatéři s originálním rukopisem jako je Petra Hlaváčková, Jan Mráz, Martin Routa, DanKo, Marek Řípa a Jirka Marek. Od roku 2012 jsme rovněž, v rámci rozšíření naší nabídky a sdílení inspirace a zkušeností, začali zvát na hostování špičkové tatéry z Evropy i zámoří, což se setkalo s velkým ohlasem a posunulo věci zase o kus dál. Vzhledem k poslednímu rozšíření naší crew jsme nuceni na rok 2019 náš program hostingů poněkud utlumit, nicméně i nadále se budeme snažit nabízet našim zákazníkům to nejlepší ze současné, dynamicky se rozvíjející tattoo scény..

Peter Bobek i ostatní tetují výhradně dle svých vlastních návrhů a zpravidla dávájí přednost větším věcem, nicméně nevyhýbají se ani menším zajímavým projektům, vždy s důrazem na estetickou stránku věci a samozřejmě s respektem k přáním našich zákazníků.

5 stálých tatérů a řada pravidelných hostů z celé Evropy, vesměs špičkových umělců velkého talentu, tvořivé síly a originálního rukopisu,  příjemné prostředí a individuální přístup – to je Bobek Tattoo !! 

Základní informace o studiu:

Nabízíme umělecké tetování dle originálních návrhů. Upřednostňujeme větší barevné projekty jako jsou rukávy, záda i celé obleky, ale těšíme se i na menší věci. Dodržujeme individuální přístup, profesionální práce a luxusní prostředí. Bezplatná konzultace.

Umístění studia a kontakty:
Adresa: Myslíkova 1998/30, 120 00 Praha, Nové Město
Telefon: 736 483 648
Email: tattoo.bobek@gmail.com
Služby: tetovací studio

*Otevírací doba studia nemusí být aktuální, zavolejte přímo do studia a domluvte si termín tetování.

*Otevírací doba:
Pondělí: 13:00–17:00
Úterý: 13:00–17:00
Středa: 13:00–17:00
Čtvrtek: 13:00–17:00
Pátek: 13:00–17:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

Přidat studio

Nenašli jste vaše studio v našem seznamu? Prohlédněte si výhody a jednoduše jej přidejte.

Máte zkušenosti s tímto studiem? Napište nám o něm prosím krátké hodnocení a recenzi.