Jaroslava Mudruňková

Spontánně tetuju, maluju a tvořím. Ukazuju svůj úhel pohledu.

Malování mi bylo nejspíš dáno do vínku už od narození. Papíry a pastelky jsem nedala z ruky a to co šlo, tak jsem pokreslila. Všelijaké klikaté čáry a abstraktní obrázky se ale začaly postupem času měnit ve skutečné obrazy. Studium na uměleckoprůmyslové škole mi dalo prostor pro zdokonalení uměleckých technik a vytvoření svého osobitého stylu.

Moji současnou tvorbu doplňuji UV barvou, která ukazuje druhý rozměr obrazu. Je to umění dívat se na obrazy, ale i věci kolem, jiným úhlem pohledu. V malování dávám přednost snovým představám, které vycházejí z reálných situací a prožitků. Obrovskou inspirací jsou pro mě ale i chvíle strávené v přírodě. Je to krása přítomného okamžiku, kterou ráda zachytávám do svých maleb.

U tetování je to trochu jiné. Jsem v jiné rovině vnímání i procesu tvorby. Zaměřuji se individuálně na každého zvlášť. Každý jsme originál a tak přistupuji i k tetovaní. Pokud mám volnou ruku v návrzích, charakterizují můj styl jemné linky a přírodní motivy. Tetování je prožitek, který si odnáším domů stejně jako člověk, kterého tetuji.

Základní informace o studiu:

Spontánně tetuju, maluju a tvořím. Ukazuju svůj úhel pohledu.

Umístění studia a kontakty:
Adresa: Chrudim, Medlešice 190, 538 31
Telefon: 777 742 703
Email: mudrunkov.a.rtist@gmail.com
Služby: tetovací studio

Otevírací doba:
Otevírací doba studia nebyla specifikována, obraťte se přímo na studio a domluvte si termín tetování.

Přidat studio

Nenašli jste vaše studio v našem seznamu? Prohlédněte si výhody a jednoduše jej přidejte.

Máte zkušenosti s tímto studiem? Napište nám o něm prosím krátké hodnocení a recenzi.