Knockout tattoo

Naše tetovací studio začalo fungovat 9.5.2001, kdy jsem po ukončeni pracovní smlouvy s TATTOO INDEX založil vlastní provozovnu na tř.17 listopadu 41 v Přerově. Po dvou změnách místa provozovny jsem nakonec v říjnu 2012 přesídlil na ulici Kopaniny 852/2, kde působím i v současnosti. Studio se nachází v budově plaveckého areálu , v prostorách fitness, takže si případný doprovod klienta může zkrátit čekání návštěvou posilovny či  bazénu.

Mimo tetování se stejnou dobu zabýváme i piercingem, který je však v našem studiu spíše okrajovou záležitostí. Veškerý materiál a vybavení použivané v našem studiu pochází od firem stojicích na špičce svého oboru a každému zakazníkovi samozřejmě rádi na požádaní poskytneme konkretní informace a doložíme platné atesty k tetovacím barvám, šperkům a dalšímu vybavení.

K naší nabídce patří mimo uvedených služeb také COVER-UP (překrývací tetování). Korektury našich starších prací a poradenskou službu poskytujeme samozřejmě zdarma. Originální motivy (netýka se těch vybraných z katalogů) dále bez svolení zákazníka nerozšiřujeme.

Základní informace o studiu:

Nabízíme tetování. Dále provádíme překrývací tetování a korektury našich starších tetování. Poskytujeme bezplatné poradenství.

Umístění studia a kontakty:
Adresa: Kopaniny 852/2, 750 02 Přerov I-Město
Telefon: 603 773 000
Email: futak.v@seznam.cz
Služby: tetovací a piercingové studio

*Otevírací doba studia nemusí být aktuální, zavolejte přímo do studia a domluvte si termín tetování.

*Otevírací doba:
Pondělí: Zavřeno
Úterý: 7:30–17:00
Středa: 7:30–17:00
Čtvrtek: 7:30–17:00
Pátek: 7:30–17:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

Přidat studio

Nenašli jste vaše studio v našem seznamu? Prohlédněte si výhody a jednoduše jej přidejte.

Máte zkušenosti s tímto studiem? Napište nám o něm prosím krátké hodnocení a recenzi.