Lilith Urbanczyk Tattoo

Tetovací studio Lilith Urbanczyk Tattoo nabízí konzultace předem a i v den termínu si vše znova proberete, aby to bylo jasné na obě strany. Najděte si nejvhodnější motiv a ten si nechte vytetovat. Případně vám rádi poradí.

Základní informace o studiu:

Mým přáním je, abyste se u mě cítili příjemně, nebudu na vás spěchat, samozřejmostí je konzultace předem a i v termín tetování spolu vše znovu probereme. Motiv obtiskneme tolikrát, kolikrát bude potřeba, dokud nebudete zcela spokojeni.

Tetování je věc na celý život, jsem zastánce toho, aby každý nosil svůj jedinečný originál, který mu bude sedět na míru. Proto u mě nehledejte katalogy a sériovou výrobu. Pro inspiraci si u mě můžete prohlédnout časopisy, knihy a mé předchozí návrhy a obrazy.

Pokud tetování zahrnuje písmo, můžete si ho vybrat sami v pohodlí domova bez pocitu, že se musíte rychle rozhodnout přímo na místě. Stačí mi napsat a já vám pošlu odkaz na obsáhlou databázi fontů nebo pošlu fonty, které by podle mě vypadaly u vašeho tetování nejlépe.

Tatér nemusí být nutně polyglot, pokud chcete mít vytetovaný např. citát v cizím jazyce, je dobré si sám ověřit jeho správnost.

Než přijdete na konzultaci, zkuste pohledat inspiraci kdekoli – nemusí to být zrovna jiné tetování, i když samozřejmě i to pomůže. Ale klidně hledejte inspiraci v obrázcích, texturách, zkuste si najít různé styly tetování, kterých je v dnešní době nepočítaně, také sami v sobě – tetování může vyjadřovat váš životní postoj, názory, estetiku, vzpomínky. Inspiraci můžete najít v přírodě, ve filmu, v pocitech, v pohádkách, no prostě všude. Nasbírejte co nejvíce poznatků a přineste je s sebou na konzultaci. Spolu všechno probereme, poradím jak motiv stylizovat, také vybereme vhodné umístění, velikost, barvy. Nemusíte se bát, pokud si nevíte rady, spolu určitě něco vymyslíme.

Umístění studia a kontakty:
Adresa: Na Nábřeží 18/31, 736 01 Havířov, Město
Telefon: 775 070 656
Email: kontakt@lilithtattoo.cz
Služby: tetovací studio

*Otevírací doba studia nemusí být aktuální, zavolejte přímo do studia a domluvte si termín tetování.

*Otevírací doba:
Pondělí: 10:00-15:00
Úterý: 10:00-15:00
Středa: 10:00-15:00
Čtvrtek: 10:00-15:00
Pátek: 10:00-15:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

Přidat studio

Nenašli jste vaše studio v našem seznamu? Prohlédněte si výhody a jednoduše jej přidejte.

Máte zkušenosti s tímto studiem? Napište nám o něm prosím krátké hodnocení a recenzi.