Mamatattooprague

Mamatattooprague – Jsem tatérka, máma a taky trochu pitbul – po letech v korporátním světě jsem se na mateřské rozhodla obrátit svojí kariéru naruby a vrhnout se na tetování. Zakousla jsem se do míčku a nepustila. 

Věnovala jsem veškerý volný čas tvoření návrhů a nácviku tetování  na rodině a kamarádech. Ti o mně brzy řekli svým kamarádům a ti zas svým. Než jsem se nadála, otevřela jsem moderní tetovací salon v Karlíně, abych svoji rozšiřující se klientelu zvládla všechnu pokreslit. 

Jedinečná kérka s extra péčí, kterou fakt chceš

U mně se neprobudíš s tetovací kocovinou. Tvoje představy vždy předem konzultujeme. Baví mě inspirovat se tvojí fantazií, kterou ti pomůžu zhmotnit. Připravím originální návrh (nebo upravím tvůj) a před tvou návštěvou ho vyladíme. 

Brousím do různých tetovacích stylů a technik. Dělám tetování černobílá i barevná. Ráda si hraju s malými detailními motivy a nejvíc si užívám tetovat mandaly, linky a prvky abstrakce. Taky opravuju či překrývám stará tetování.

Je to tvoje úplně první tetování? Žádné obavy. Jsem ti k dispozici se všemi instrukcemi ohledně toho, co čekat, jak se připravit a jak o tetování pečovat.

Základní informace o studiu:

Kérka od mámy s přátelskou atmosférou a individuálním přístupem. Vyjdu vstříc vašim představám. Kreslím návrhy na míru nebo upravím vaše náčrtky. Opravuji i překrývám stará tetování novým kabátem. Provoz eshopu.

Umístění studia a kontakty:
Adresa: Sokolovská 111/36, 186 00 Praha, Karlín
Telefon: 775 167 276
Email: mamatattooprague@gmail.com
Služby: tetovací studio

*Otevírací doba studia nemusí být aktuální, zavolejte přímo do studia a domluvte si termín tetování.

Otevírací doba:
Otevírací doba studia nebyla specifikována, obraťte se přímo na studio a domluvte si termín tetování.

Přidat studio

Nenašli jste vaše studio v našem seznamu? Prohlédněte si výhody a jednoduše jej přidejte.

Máte zkušenosti s tímto studiem? Napište nám o něm prosím krátké hodnocení a recenzi.