Marten Tattoo

V tetovacím studiu Marten Tattoo si můžete vybrat hned z několika tatérů. Na výběr máte z:

Marten – Pokud bych měl říct, co mě v mém životě nejvíce naplňuje, je to cestovaní, ke kterému neodmyslitelně patří nejen objevovaní nových míst, ale i setkávání se s novými lidmi. Moje práce je skvělá v tom, že uvnitř jednoho malého prostoru se mohu setkat s mnoha zajímavými lidmi a jejich nápady. Tetovaní je pro mě zachycení určité vzpomínky, místa, času…

Iva – Věnuji se ilustraci a volnému umění. Experimentování s různými výtvarnými technikami mě přivedlo i k ručnímu tetování, které provádím bez použití tetovacího strojku. Výsledkem této (ne)tradiční techniky jsou jemné tečkované motivy s osobitým charakterem. Inspiraci pro svou tvorbu čerpám s oblibou v knihovně, v přírodě a na koncertech. Věřím, že ruční tetování pro vás bude zajímavou zkušeností!

Zdeněk – Už od dětství je pro mě kreslení nejsnadnější způsob projevu a seberealizace. Od tradiční ilustrace mě to později začalo táhnout k tetování, u kterého mám nejradši fakt, že se jedná o originál vytvořený pro jednoho konkrétního klienta. Práce tatéra mi pomohla změnit pohled na lidi, zbavit se arogance a víc se otevřít.

Ať už si vybere kohokoliv, jsme si jistí tím, že budete maximálně spokojeni.

Základní informace o studiu:

Ztotožňuji se s myšlenkou, že tetování by mělo být hlavně uměním ve Tvém srdci. Pokud mi pro to dáte prostor, rád vymyslím a navrhnu tetování přímo pro vaše tělo. Chtěl bych, aby každé tetování dobře korespondovalo s povahou svého majitele.

Umístění studia a kontakty:
Adresa: Klostermannova 4, 342 01 Sušice I
Telefon: 723 920 929
Email: marten.raska@email.cz
Služby: tetovací studio

*Otevírací doba studia nemusí být aktuální, zavolejte přímo do studia a domluvte si termín tetování.

*Otevírací doba:
Pondělí: 9:00–12:00, 13:00–16:00
Úterý: 9:00–12:00, 13:00–16:00
Středa: 9:00–12:00, 13:00–16:00
Čtvrtek: Zavřeno
Pátek: Zavřeno
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

Přidat studio

Nenašli jste vaše studio v našem seznamu? Prohlédněte si výhody a jednoduše jej přidejte.

Máte zkušenosti s tímto studiem? Napište nám o něm prosím krátké hodnocení a recenzi.