Medusa art tattoo

Nabízím umělecké tetování, grafický styl tetování, sketch style tetování. Vlastní originální návrhy. Objednávky prosím mailem.

Základní informace o studiu:

Mé jméno je Jana, je mi něco málo přes 30 let. Kresbě a malbě se věnuji již od útlého věku. Vystudovala jsem střední grafickou školu, následovala 10ti letá praxe grafika. Mezitím jsem prošla ateliérem kresby a malby v Ostravě.

Díky velké touze po seberealizaci se ze mne stal grafik/ilustrátor na volné noze. Kůže mi tedy jen poskytla další prostor pro vyjádření. Chytlo mě to. A to hodně! Absolvovala jsem kurz a poté založila oficiální tetovací salonek. Momentálně je pro mne tetování hlavní pracovní náplň s občasným „návratem“ k ilustracím a grafice.
Nebylo to ovšem tak jednoduché a rychlé, jako se o tom píše… Vše, co mě potkalo i nepotkalo (co se povedlo i nepovedlo, při velké podpoře rodiny a přátel), mi pomohlo postavit se na vlastní nohy. Tímto dík!

Milí příchozí, máte-li zájem o tetování z mých rukou vězte, že není třeba se bát. Věřte, že mám někdy větší strach z vás. Na chvíli se ponoříme do vašich představ, trochu se zasníme a společně tak vymyslíme motiv, který poté zhmotním. Takto vytvořený motiv bude jen a pouze váš. Občas to může chvíli trvat, občas to může trochu bolet, ale doufám, že spolu vždy dojdeme ke společné spokojenosti a radosti nad našim výtvorem. Prosím, ještě maličkost – akceptujte, že nerada tetuji kopie jiných umělců z respektu k jejich i mé tvorbě. Doufám, že obavy již opadly a můžeme se do toho dát. Neváhejte se zeptat na cokoliv.

Umístění studia a kontakty:
Adresa: tř. T. G. Masaryka 496, 738 01 Frýdek-Místek, Frýdek
Telefon: 732 857 205
Email: medusartattoo@gmail.com
Služby: tetovací studio

*Otevírací doba studia nemusí být aktuální, zavolejte přímo do studia a domluvte si termín tetování.

*Otevírací doba:
Otevírací doba nebyla specifikována, proto se obraťte přímo na tetovací studio a domluvte se na nejvhodnějším termínu.

Přidat studio

Nenašli jste vaše studio v našem seznamu? Prohlédněte si výhody a jednoduše jej přidejte.

Máte zkušenosti s tímto studiem? Napište nám o něm prosím krátké hodnocení a recenzi.