Palm tattoo

Studio Palm tattoo jsme založili v roce 2016. 

Jakoby to bylo včera, si pamatuju první moment, když jsem vstoupila do dveří zanedbaného polosuterénu. A aniž bych přemýšlela nad tím, kolik práce nás čeká…bylo to tam a bylo to jasný. Do nekonečné rekonstrukce se nezištně zapojili přátelé i rodina. A myslím, že právě to vytvořilo tak skvělou rodinnou atmosféru našeho studia. 

V roce 2016 jsme v Palm tattoo začínaly tetovat ve dvou, já a Fausty, se kterou jsme společně tetovaly už pár let. Po několika  měsících se k nám připojili další dva tatéři , Terka a Jimbo a za nedlouho i Sandra (dready.cz). A tak se služby studia rozšířily o pletení dreadů a dalšího nezbytného člena našeho týmu. 

A jak už to bývá, věci se mění.  Tak i osazenstvo Palm tattoo se pozměnilo. 

Od roku 2018 u nás tetuje Lenka. Jimbo v dobrém odešel a zase se v dobrém vrátil. Terka i Fausty se osamostatnily a každá otevřela vlastní studio. Sandra u nás stále plete své krásné dready. V roce 2021 jsme pod svá křídla vzali nadějnou začínající tatérku Verču. Rozšířili jsme služby a vytvořili koutek pro Zuzku (nehtyodzrzky.cz). A v letošním roce se k týmu Palm tattoo připojila tatérka Olesia.

Základní informace o studiu:

Jsme stylové tetovací studio. Zakládáme si na osobitém, přátelském a profesionálním přístupu. V rukou našich tatérů se budete mít jako v bavlnce. Pomohou Vám s výběrem motivu, poví Vám vše co budete potřebovat vědět o tetování, vytvoří Vám motiv na míru a něžně Vám ho vytetují.

Umístění studia a kontakty:
Adresa: Na kopečku 1279/9, 180 00 Praha, Libeň
Telefon: 775 684 481
Email: palmtattoo@email.cz
Služby: tetovací studio

*Otevírací doba studia nemusí být aktuální, zavolejte přímo do studia a domluvte si termín tetování.

*Otevírací doba:
Pondělí: 11:00–17:00
Úterý: 11:00–17:00
Středa: 11:00–17:00
Čtvrtek: 11:00–17:00
Pátek: 11:00–17:00
Sobota: dle telefonické domluvy
Neděle: dle telefonické domluvy

Přidat studio

Nenašli jste vaše studio v našem seznamu? Prohlédněte si výhody a jednoduše jej přidejte.

Máte zkušenosti s tímto studiem? Napište nám o něm prosím krátké hodnocení a recenzi.