Panthera Ink Tattoo

Tetovací studio Panthera Ink Tattoo funguje v Bruntálu. Provozujeme tetovací salón. Nabízíme tetování všech možných stylů, předělávky starých a poškozených tetování, dočasné tetování, permanentní make-up na 3-5let a piercing.

Základní informace o studiu:

První zkušenosti s tetováním mám od roku 1999, kdy jsem si své začátky vyzkoušela na kamarádech a rodině ručně vyrobeným strojkem . Vždy mě bavilo kreslení, hlavně na základní  škole po lavici. 🙂 Tetování vypovídá o povaze a stylu člověka a je proto velmi důležité, abyste vytvořili jasnou představu o motivu i umístění. Už kvůli tomu preferuji vytváření originálních motivů na základě konzultace s klientem podle jeho nápadů, fantazie nebo předlohy. Zaměřují se na mandaly a ornamentální motivy jako třeba tribal, norské a maorské styly a realistické motivy. potřebuji se i nově učit styly dot work, blackwork, line work, černobílou abstrakci a další věci. Bude rád, když se k nám přijdete osobně objednat.

Své první studio jsem založil v roce 2004 v Opavě po absolvování 8 měsíčního kurzu v Praze.

V roce 2005 jsem otvíral druhou pobočku v Novém Jičíně. Poté jsem místo svého působení přesunul do Milotic nad Opavou a plánoval jsem otevřít tetovací studio v blízkém Bruntále , bohužel nás ale zbrzdila pandemie. Nakonec se studio otevřelo v roce 2021.

Umístění studia a kontakty:
Adresa: Palackého nám. 15/5, 792 01 Bruntál
Telefon: 721 613 622
Email: pantherainktattoo@gmail.com
Služby: tetovací studio

*Otevírací doba studia nemusí být aktuální, zavolejte přímo do studia a domluvte si termín tetování.

*Otevírací doba:
Pondělí: 9:00–17:00
Úterý: 9:00–17:00
Středa: 9:00–17:00
Čtvrtek: 9:00–17:00
Pátek: 9:00–17:00
Sobota: Dle telefonické domluvy
Neděle: Dle telefonické domluvy

Přidat studio

Nenašli jste vaše studio v našem seznamu? Prohlédněte si výhody a jednoduše jej přidejte.

Máte zkušenosti s tímto studiem? Napište nám o něm prosím krátké hodnocení a recenzi.