Phoenix tattoo

Jmenuji se Antonín a narodil jsem se v roce 1979. Tetování mě zaujalo už v dětství a tak jsem se o tento druh umění zajímal víc a víc. Po letech sebevzdělávání a tetování sebe a kamarádů jsem se rozhodnul svoje vědomosti zúročit a otevřít si svoje vlastní tetovací studio. Bohužel se mi do cesty postavila rakovina a moje plány se musely rozplynout. Naštěstí se mi podařilo rakovinu po nelehkém boji porazit a pokračovat v tom co jsem měl v plánu. Tady ten nepříjemný zásah do mého života mě motivoval při vymýšlení názvu studia. Phoenix je bájný pták, který se podle egyptských představ zrodil sám ze sebe, byl pokládán za symbol života obnovujícího se smrtí….. Myslím, že phoenix k mé osobě určitě patří. 

Nejblíže mám k tetování černobílému a stínovanému, ale samozřejmě se nebráním ani barevnému tetování. Mezi mé oblíbené styly patří skull tattoo, horor style a biomechanica. Netetuji portréty dětí, rodičů atp… Dodržuji hygienu a bezpečnost práce na nejvyšší úrovni, proto používám pouze jednorázové sterilní jehly a gripy, které jsou vybalovány přímo před zákazníkem. Všechny používané barvy v našem studiu byly testovány a schváleny pro použití v ČR a EU. Jsme profesionální tetovací studio schválené Krajskou hygienickou stanicí. Poradenství v oblasti tetování je samozřejmostí… 

Mezi mé koníčky patří rozhodně zdobení těla v jakékoliv podobě včetně tetování,ale aktivně se věnuji pouze tetování.

Základní informace o studiu:

Tetovací studio se věnuje klasickému tetování v profesionální kvalitě jednak podle vlastních návrhů, tak i Vašich motivů.

Umístění studia a kontakty:
Adresa: Antuškova 683, 256 01 Benešov
Telefon: 773 294 909
Email: phoenixtattoo@seznam.cz
Služby: tetovací studio

*Otevírací doba studia nemusí být aktuální, zavolejte přímo do studia a domluvte si termín tetování.

*Otevírací doba:
Pondělí: 13:00–17:00
Úterý: 13:00–17:00
Středa: 13:00–17:00
Čtvrtek: 13:00–15:00
Pátek: 13:00–15:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

Přidat studio

Nenašli jste vaše studio v našem seznamu? Prohlédněte si výhody a jednoduše jej přidejte.

Máte zkušenosti s tímto studiem? Napište nám o něm prosím krátké hodnocení a recenzi.