Rubicone tattoo studio

Tak jako vše na světě i tetování procházelo po tisíce let svým vývojem až do dnešní podoby, kdy se lidé nechávají tetovat z mnoha důvodů, a to od vyjádření své osobní svobody, připomínce duchovních či kulturních tradic, znázornění svého životního příběhu, projevu životní radosti, až třeba po vyjádření nějakého osobního protestu. Jestliže i ty hledáš někoho, kdo by ztvárnil tvé osobní tetování, potom jsi na správném místě.

TATÉRKA MARKÉTA – Původně jsem studovala obor umělecký rytec kovů. Díky tomuto řemeslu jsem se naučila přesnosti detailů a preciznosti. Tetování se věnuji od roku 2007 a dostala jsem se k němu docela náhodně. Od poznání tetování jsem nechtěla dělat nic jiného, protože toto umění skrývá spoustu možností, stylů a efektů, které ráda poznávám a rozvíjím. Je to práce, která se stala mým velkým koníčkem.

Základní informace o studiu:

Nabízíme zkrášlení těla – tetování nebo piercing na vlastní kůži. Naše moderně vybavené tetovací studio vám zajistí služby na profesionální úrovni. Tetování vám navrhneme, nebo si vyberete z velkého množství našich motivů.

Umístění studia a kontakty:
Adresa: nám. B. Martinů 3020/4, 695 01 Hodonín
Telefon: 776 270 609
Email: magytka@seznam.cz
Služby: tetovací studio

Otevírací doba:
Otevírací doba studia nebyla specifikována, obraťte se přímo na studio a domluvte si termín tetování.

Přidat studio

Nenašli jste vaše studio v našem seznamu? Prohlédněte si výhody a jednoduše jej přidejte.

Máte zkušenosti s tímto studiem? Napište nám o něm prosím krátké hodnocení a recenzi.