Tattoo Anděl

Tetovací studio Tattoo Anděl působí v Chrudimi od srpna 2003. Od té doby se studio značně rozrostlo a zvýšilo svou nabídku, aby co nejvíce uspokojilo požadavky zákazníků.

Daniel Říčan alias Anděl – realistické tetování, barevné, dotwork  (tečkované tetování), neotribal, black work atd. viz. Galerie Anděl

V současné době provádíme nejen klasické tetování, ale i ruční bez použití strojku. Co se tetování týče, provádíme jak černobílé, tak i barevné tetování, včetně překrývání starého. Vytetujeme samozřejmě cokoli,c o se nepříčí našemu přesvědčení. Specializujeme se na tradiční polynézské tetování, tribal motivy, realistiku a dotwork s možností velkého výběru tetovacích motivů přímo ve studiu, vlastních návrhů, ale i freehand (což je kreslení přímo na tělo).

Základní informace o studiu:

Tattoo a piercing salon s dlouholetými zkušenostmi. Provádíme tetování, piercing, malování hennou, předělávky starých tetování. Prodáváme šperky z chirurgické oceli. Provozujeme internetový obchod s potřebami a vybavením pro tetovací salony.

Umístění studia a kontakty:
Adresa: Resselovo náměstí 80, 537 01 Chrudim I
Telefon: 605 783 739
Email: andel@tattooandel.cz
Služby: tetovací studio

*Otevírací doba studia nemusí být aktuální, zavolejte přímo do studia a domluvte si termín tetování.

*Otevírací doba:
Pondělí: 10:00–16:00
Úterý: 10:00–16:00
Středa: 10:00–16:00
Čtvrtek: 10:00–16:00
Pátek:10:00–16:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

Přidat studio

Nenašli jste vaše studio v našem seznamu? Prohlédněte si výhody a jednoduše jej přidejte.

Máte zkušenosti s tímto studiem? Napište nám o něm prosím krátké hodnocení a recenzi.