Tattoo JArs salon

Já a tetovací salon

Jsem restaurátorka, výtvarnice, umělecká slévačka, keramička, malířka, kreslířka a tatérka. Absolventka škol s uměleckým zaměřením… umění je obor, kterému se léta věnuji a nejen to, beru jej jako nepostradatelnou součást mého života….

K tetování jsem se dostala díky mé nemoci RS, která mi sice něco vzala , ale přiměla mě projít rekvalifikací tatéra a vybudovat prostory pro tetování. 
Technické vybavení mého tatérského salonu poskytuje společně se mnou, profesionální jistotu. Je zde zaručena kvalita, čistota, odborné pracovní postupy a dodržování nejpřísnějších hygienických norem nejen vyžadovaných, ale především nutných, při výkonech na tomto pracovišti. Zároveň je toto registrované pracoviště pod kontrolou Hygienické stanice. Veškerý používaný materiál a barvy jsou světově osvědčených značek té nejlepší kvality. Jsou velmi přísně testovány u příslušných úřadů a institucí a samozřejmě vždy mají platné atesty pro ČR.

Tetuji své vlastní návrhy, které jsou vytvořené spolu se zákazníkem…zákazník říká a já maluji :-)….  a zpravidla dávám přednost větším věcem, nicméně nevyhýbám se ani menším zajímavým projektům.

Moc se těším na Vaši návštěvu a případnou spolupráci.

Základní informace o studiu:

Nabízíme tetování nové. Předělávky tetování starého. Tetování barevné a černobílé. Různé styly tetování. Návrhy tetování.

Umístění studia a kontakty:
Adresa: Na Městečku 795, 664 07 Pozořice
Telefon: 773 522 008
Email: tattoo.jars@seznam.cz
Služby: tetovací a piercingové studio

Otevírací doba:
Otevírací doba studia nebyla specifikována, obraťte se přímo na studio a domluvte si termín tetování.

Přidat studio

Nenašli jste vaše studio v našem seznamu? Prohlédněte si výhody a jednoduše jej přidejte.

Máte zkušenosti s tímto studiem? Napište nám o něm prosím krátké hodnocení a recenzi.