Tattoo Peří - Feather Works

Tetovací salon je v provozu od roku 2015 a co má paměť sahá tak se jedná o první oficiální Tattoo Salon ve městě Rožnov pod Radhoštěm. Salon se nachází příbližně 2 minuty pěší chůze z hlavního náměstí a je úmístěn v prostorách multifunkčního domu na adrese Čechova 479. Spolu s tetováží zde můžete navštívit také kadeřnictví, manikůru, kosmetiku a další podobné služby.

Já (peří), vlastník studia, jsem začal tetovat koncem roku 2014 po té, co jsem absolvoval taterský rekvalifikační kurz v Praze. Můj styl tetování se zaměřuje hlavně na detail a jemné realistické stínování. Používám výhradně ty nejkvalitnější prodkuty které evropský trh nabízí ať už se jedná o jehly, barvy, strojky nebo produkty pro lepší hojení čestvého tetování. Veškerý materiál nakupuju pouze v autorizovaných a legitimních prodejnách určených speciálně a výhradně pro tetování. Vše v salonu je čisté a sterilní.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Rád Vám poradím s výběrem motivu popřípadě Vám připravím nebo nakreslím něco originálního (má preference). Dělám také předělávky starých tetování. Pokud se chcete nechat tetovat, nebojte se a buďte zvědaví, podívejte se prvně jak vypadá salon kam chcete jít a hlavně si projděte portfolio příslušného tatéra a jeho dosavadních prací, které Vám prozradí uplně nejvíc.

Základní informace o studiu:

Tetovací salon funguje již několik let, jednoduché i složitější tetování.

Umístění studia a kontakty:
Adresa: Čechova 479, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm
Telefon: 728 884 540
Email: peri@tetovaniroznov.cz
Služby: tetovací studio

Otevírací doba:
Otevírací doba studia nebyla blíže specifikována, obraťte se přímo na studio a domluvte si termín.

Přidat studio

Nenašli jste vaše studio v našem seznamu? Prohlédněte si výhody a jednoduše jej přidejte.

Máte zkušenosti s tímto studiem? Napište nám o něm prosím krátké hodnocení a recenzi.