Tetovací studio PauloTattoo

Nabízím jak ČERNOBÍLÉ, tak BAREVNÉ tetování. Tvorba ORIGINÁLNÍCH návrhů. Ke každému klientovi se snažím přistupovat individuálně. Ke každému tetování konzultace ZDARMA. Před každým tetováním je důležité pořádně prokonzultovat vaši představu o návrhu. Čím více toho budu vědět o vaší představě, tím lépe se mi motiv bude navrhovat. 
 
Ve studiu je možnost zakoupit DÁRKOVÝ POUKAZ. Poukaz platí po dobu jednoho kalendářního roku ode dne vystavení. Na poukaz se peníze nevrací a v případě, že finální tetování převýší danou částku na poukazu, klient je povinen tuto částku na místě doplatit. 

Základní informace o studiu:

Od mala mě bavilo kreslení, vždy jsem chtěl být malířem. Šel jsem svému snu naproti a začal studovat na SUPŠ v Jihlavě – Helenín, obor Malba a ilustrace, kde jsem dostal od svých kamarádů první nabídky na zpracování návrhů na tetování.

Tehdy jsem si uvědomil, že kreslení návrhů mě ohromně baví a že bych se tomu chtěl věnovat naplno.

Začal jsem docházet na tetovací kurz v Praze. Po úspěšném dokončení kurzu jsem si začal zařizovat vlastní tetovací studio a vše, co k tomu bylo potřeba.

Umístění studia a kontakty:
Adresa: Březinova 4690/144, 586 01 Jihlava
Telefon: 602 949 185
Email: paulo20tattoo@gmail.com
Služby: tetovací studio

Otevírací doba:
Otevírací doba studia PauloTattoo nebyla blíže specifikována. Zavolejte na uvedené kontakty a domluvte se na termínu tetování.

Přidat studio

Nenašli jste vaše studio v našem seznamu? Prohlédněte si výhody a jednoduše jej přidejte.

Máte zkušenosti s tímto studiem? Napište nám o něm prosím krátké hodnocení a recenzi.