Tribal Tattoo

Naše studio začalo svoji činnost v září roku 2001 pod názvem svr Tribal tattoo. Zakladatelem je Radek Vincent V, který v roce 2002-2003 cestoval s dalšími lidmi z studia Icarian tattoo po západní Evropě, kde se účastnili tattoo convencí. Během roku a půl tetovali v 42 městech, zúčastnili se i soutěží, ze kterých si přivezli nejedno ocenění.

Koncem roku 2003 Radek přestal jezdit a začal se plně věnovat studiu v ČR. Studio změnilo název na TRIBAL TATTOO a rozšířilo se o dalšího člena Máru, který provozoval piercing, v roce 2006 Máru vystřídala zdravotní setřička Jarka, krom piercingu prováděla i microdermal. V té době se sestava našeho studia ještě rozrostla o Mayu, která se věnovala tetování a permanentnímu make upu.

V dnešní době ve studiu najdete stále Radka Vincenta V, který tetuje jak tribal, stínovačky, barevné tetovaní, tak i předělávky tetování starého a nekvalitniho. Jediné co ho nebaví jsou portréty. V dnešní době máme ve studiu piercerku Terezu která díky letitým zkušenostem probodne asi už úplně cokoliv 🙂 Ideální variantou je nás navštívit, máme individuální přístup ke každému zákazníkovi. Vaše tetování a piercing se stanou součástí Vašeho života, stejně jako se stali naší součástí.

Základní informace o studiu:

Nabídka služeb tetovacího studia: tetování, opravy a překrývání starého tetování, provádění piercingu, ručního tetování a tvorba vlastních originálních návrhů.

Umístění studia a kontakty:
Adresa: Palachova 1639/5, 400 01 Ústí nad Labem-centrum
Telefon: 606 796 875
Email: svr@seznam.cz
Služby: tetovací  a piercingové studio

*Otevírací doba studia nemusí být aktuální, zavolejte přímo do studia a domluvte si termín tetování.

*Otevírací doba:
Pondělí: 11:00–16:00
Úterý: 11:00–16:00
Středa: 11:00–16:00
Čtvrtek: 11:00–16:00
Pátek: 11:00–16:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

Přidat studio

Nenašli jste vaše studio v našem seznamu? Prohlédněte si výhody a jednoduše jej přidejte.

Máte zkušenosti s tímto studiem? Napište nám o něm prosím krátké hodnocení a recenzi.