Tsetsegdelger Bazargur

Jmenuji se Tsetsegdelger Bazargur. 

Narodila jsem se na severu Mongolska v nejsevernější provincii Khövsgöl. S kosmetickými pracemi jsem začala už na střední škole v 18 letech, kde jsem spolužačkám vytrhávala obočí. Snila jsem o tom, aby existovala nějaká tužka na obočí, která by vydržela alespoň měsíc. To mě ještě vůbec nenapadlo, že by to mohlo být mé dnešní živobytí.  Po pádu komunismu v Mongolsku v roce 1993 nastal rozvoj soukromého podnikání a začaly se objevovat kadeřnictví a kosmetické salóny. S tím přišel i permanentní make up. Tato technika mě ze začátku nijak neoslovila, mnohem zajímavější mi přišlo tetování a proto jsem ho také začala dělat.

Pořídila jsem si první sadu 10 jehel, strojek a tři barvy – černou, červenou a zelenou – a měla jsem z toho velkou radost. Tehdy jsem ani netušila, že lze pro učení se používat umělá kůže a dokonce nebyla u nás ani nikde dostupná a tak můj první obrázek – růži – jsem si vytetovala sama na svou vlastní ruku – byla jsem u toho velmi nervózní. U mužů jsem si všimla, že mají po tetování jizvy, tak jsem tušila, že je potřeba postupovat velmi opatrně. Mou první zákaznicí byla má sestra a její obočí. Mou další klientkou byla jedna slečna, u které její tetování na paži dopadlo překvapivě velmi dobře a to mě nadchlo pro další práci. Permanentním make-upem a tetováním jsem se začala seriózně zabývat v roce 2002. Postupem času a s přibývajícími zkušenostmi jsem si vytvořila svůj osobitý styl. Později za mnou začali jezdit i klienti z ruské strany, což bylo pro mě velkým překvapením a zároveň výzvou, protože měli světlejší kůži, tak jsem musela postupovat velmi jemně.

V roce 2005 jsem se dostala do Pekingu, kde jsem získala několik certifikátů v oblasti tetování a permanentního make-upu. Zde se mi také podařilo navázat spolupráci se singapurskou firmou Plant Element, známou především na Dalném východě. V roce 2007 jsem přijela do České republiky. V Praze jsem získala další certifikáty, platné pro Evropskou Unii. V roce 2010 jsem si zařídila své vlastní podnikání. Za posledních 5 let došlo k poměrně výrazné celosvětové změně ve stylu permanentního make upu. Existují nové barvy, pigmenty a jsou trvanlivější.
V uplynulých dvou letech jsem proto hodně investovala do dalších kurzů a seminářů permanentního make upu. Svou dlouholetou praxi uplatňuji i v zahraničí. Každým dnem se snažím, aby moje práce byla kvalitnější a dokonalejší. 

Základní informace o studiu:

Provádíme permanentní make-up a tetování.

Umístění studia a kontakty:
Adresa: Vrbenská 837, 757 01 Valašské Meziříčí, Krásno nad Bečvou
Telefon: 775 681 726
Email: ceegii@seznam.cz
Služby: tetovací studio

*Otevírací doba studia nemusí být aktuální, zavolejte přímo do studia a domluvte si termín tetování.

*Otevírací doba:
Pondělí: 9:00–17:00
Úterý: 9:00–17:00
Středa: 9:00–17:00
Čtvrtek: 9:00–17:00
Pátek: 9:00–17:00
Sobota: Zavřeno
Neděle: Zavřeno

Přidat studio

Nenašli jste vaše studio v našem seznamu? Prohlédněte si výhody a jednoduše jej přidejte.

Máte zkušenosti s tímto studiem? Napište nám o něm prosím krátké hodnocení a recenzi.